Palun oodake kodulehel koormusi, mingeid probleeme, värskendage lehekülge :-)
Loading...

Oleme Euroopa suurim juhiluba teenusepakkuja!

Olete leidnud lihtne viis saada juhiluba Euroopast

Me esindame Teid ja registreerida teid mis tahes Euroopa Liidu riigis

Automaatne tõlkimine, sorry vigade eest!

ELi uus juhiluba on nüüd saadaval! Punkte, trahvid ja äravõtmise ei ole ülekantavad riigiti! Kasutustingimused: me ei müü võltsitud juhiluba, aitame oma klientidel saada juhiluba ametlikest allikatest! Saada ELi juhilubade kiire ja juriidiline nii vähe kui 500 eurot. Tuvastada teie olemasoleva juhiloa kaotanud lihtsaim riigi või vahetada ELi juhiluba riigist oma valik. Saada EL litsentsi ning vahetada Suurbritannias või kusagil EL ilma uurimist. Avarii ajutine juhiluba välja antud ja vahetatud EL oma juhiluba registreeritud ja juriidiliste!
Miks me olemas? Paljud põhjused ... Hullus et katse läbimise ühes riigis ja ei suuda sõita teise bürokraatia tõttu on põhjus, miks me seda teeme, mida me teeme. Teil võib olla täiesti kehtiv juhiluba väljastpoolt ELi ja ikka oodata teha test kõik jälle kui sa tuled elab Euroopa Liidus! Me ei arva, thats õiglane ja aitab igal võimalikul moel paremale see vale. Võib-olla olete liikunud välismaal ja ei saa uuendada oma juhiluba, kui ei ole enam selles riigis elavate väljastamise või palju muid põhjusi, miks meid vajate .... olete vahetanud oma mitte-ELi juhiluba ainult saada uue juhiloa vahetamise koodid? Ükski juhiload olemas meie kaudu on igal vahetada koodid, nii et saate vahetada uuesti teises Euroopa Liidu riigis! Tere tulemast meie põnev veebileht, kus saab seaduslikult saada tõelist Euroopa juhilube alates Euroopa riigi oma valik *. Need ei ole võltsinguid - aitame teil saada juhiluba asjaomasele ministeeriumile ükskõik riikides, kus me tegutseme. Protsess on väga lihtne meie abi! Sa lihtsalt valida õigused, mis soovid on ja siis täitma elektroonilise taotluse vormi. Sa siis skaneerida oma passipildi ja saatke see meile aadressil ette. Siis Teie nimel ja edastada juhiluba oma kontaktaadress kord välja (umbes 3 kuni 4 nädalat). Ära raiska oma aega võltsitud juhiluba, mis on kasutu! Mängi Liidu dokumendi turism mängu, kõik on võimalik! Kui teil on vaja tagaukse süsteemi, need on lahti, eriti Ida-Euroopas, kus uute ELi eeskirjade sageli valesti tõlgendanud "raekoja" kontoriametnikud, kes vastutavad vahetamiseks juhiloa väljastamise uusi dokumente! Euroopa Liidu juhiloa vahetamine on nali ebaselge, kuritarvitamine, korruptsioon, pool läbimõeldud "reeglid", mis on mõnikord võimatu järgida, kui sa ei tea nippe. Siin üks "proov lugu" võetud otse Euroopa Liidu ametlik veebisait .... "Proovi lugu Angeles on Tšiili, kes kolis Hispaania paar aastat tagasi. Kuna Hispaania tunnistab Tšiili juhiload, Angeles oli võimalik vahetada päralt eest Hispaania üks pärast kohtumist mõne haldusformaalsusi. selle uue litsentsi Angeles on võimalik sõita ümber Liidus. Kuid kui ta kunagi liigub Hispaaniast teises Euroopa Liidu riigis, ta on kontrollida, et sealsed ametivõimud tunnistavad teda Hispaania loa. (toimetajad märkus: Mida? ta tuleb kontrollida, kas teises Euroopa Liidu riigis aktsepteerib teda EU Hispaania juhiluba ???) Kui uus riik tunnustab originaal Tšiili litsentsi automaatselt, et ta saaks jätkata sõitu temaga ümber Hispaania loa. Kui ei ole, siis võib ta pea olema tema Tšiili litsentsi ametlikult tunnustatud või vahetatakse uue riigi. (toimetajad tähele: mida ta ei saa seda teha, sest ta on juba vahetatud Tšiili litsentsi Hispaanias ja Hispaania saatis selle tagasi Tšiili ja nüüd ta ei ela Tšiili nii ei saa veel üks!) See on vaid üks tüüpiline näide sellest, kuidas naeruväärne on reeglid. Aga ärge muretsege! Tunneme navigeerimise see EL miinivälja ning võib ületada kõik probleemid läbi, teades, et on võtnud aastane kogemus.

 

10 aastat 15 aastat
Belgia, Bulgaaria, Horvaatia, Tšehhi, Eesti, Itaalia, Hispaania, Ungari, Iirimaa, Leedu, Luksemburg, Läti, Malta, Holland, Portugal, Rumeenia, Sloveenia, Rootsi, Suurbritannia Austria, Küpros, Saksamaa, Taani, Soome, Prantsusmaa, Kreeka, Poola, Slovakkia

Olgem juhiloa saamiseks teile Euroopast

Uus Asendusdokumentide isegi siis, kui te enam ei ela riigis, kus küsimus

Vahetada välisriigi juhiluba oma kodumaal

Vahetada oma olemasolevaid dokumente teistest ELi riikidest

Nüüd on aeg teil saada oma välismaa juhiluba, mis kestab terve elu!

Kanna erakorralise dokumendid, mida saab vahetada teiste riikide

Driving Licence Heros

Meie kodulehel on ala dokumendi turist! Registreeri end ELi uue välisriigis ja saada uut algust!

Kõigest 21 päeva siis on kõik, mida vajate.

Määrake sõidu kategooriates.

Teie avaldus, mida te kvalifitseeritud sõita on piisavalt

võite võita süsteem oma reeglid!

Saada Euroopa juhiluba ja seejärel vahetada Suurbritannia, USA, Kanada, Austraalia või muud! Kas sa diskvalifitseeritakse? Medical uuendamise tulemas? Kas olete suutnud oma test tõttu närvid päeval? Kas olete süüdi liiklusnõuete rikkumise, kus kohtunik on ebaõiglaselt juhiluba ära? Kas olete jõudnud, kui sa pead uuesti teha oma test? Kas sa tahad olla veel kategooriaid oma juhiluba? Ride mootorratas näiteks või saada veoautojuht? Saada ELi juhilubade nii vähe kui 500 eurot, 3 nädalat siis on dokument, kuid võite alustada sõitmist 7 päeva niipea, kui me meilis koopia kinnituse välisriigi valitsus, et uus juhiluba on valmis.

Vajuta riik Lisateave (ainult inglise keeles)

Project
Austria
Project
Belgium
Project
Czech Republic
Project
Denmark
Project
Germany
Project
Estonia
Project
Greece
Project
Spain
Project
France
Project
Ireland
Project
Italy
Project
Cypros
Project
Lativa
Project
Lithuania
Project
Luxembourg
Project
Hungary
Project
Malta
Project
Netherlands
Project
Poland
Project
Portugal
Project
Slovenia
Project
Slovakia
Project
Suomi-Finland
Project
Sweden
Project
United Kingdom
Project
Iceland
Project
Romania
Project
Bulgaria
Project
Croatia
Project
Liechtenstein
Project
Norway
Power Of Attorney
Power Of Attorney

Võta meiega nüüd!

Proovi meie

See teenus on iga elanik või mitteresidendist Ühendkuningriigi või ELi saada täielik juhiluba ilma testid. Seega ei ole küsimus, millises riigis te asute või kodanik, me saame aidata. Isegi kui sa elad väljaspool Ühendkuningriik või EL! Kui teil on juhiluba meie kaudu saab vahetada oma riigi kohaliku juhiluba või lihtsalt kasutada seda ilma vahetada. ELi juhilubasid tunnustatakse kogu maailmas sõidu ning vahetada. See ei ole tähtis, mida rahvusest sa oled!

iPhone

Ei juhiluba? Pole probleemi!

Kas olete kaotanud oma olemasolevat juhiluba? Pole probleemi! Ei mäleta üksikasju? Pole probleemi! Vajadus puhta juhiluba? Pole probleemi! Vajadus mootorratta, auto, bussi, veoauto kategooriad? Pole probleemi! Üle 65? Pole probleemi! Terviseprobleeme? Pole probleemi!

Palju võimalusi

Seal on 110 erineva juhiloa praegust kasutamist kogu ELis, mis on rääkimata juhiluba väljastatakse väljaspool ELi, mis on siiski vastu vahetada erinevates ELi riikides.

Võta meiega nüüd!Võta meiega nüüd!

Kampaania Video Euroopa Liidu

On mitmeid viise, et saada Euroopa Liidu juhiluba. Üks võimalus on vahetada oma praegune juhiluba, täidad meie taotluse vorm ja me välja trükkida ja tõlkida mõned juhiluba ja tõlkida taotluse vormi, pane see kõik kokku ja taotleda ELi juhiluba. See on võimalus saada sõidu teie valitud kategooriate taotlusvormil kui välismaa koostanud asutus pilk tõlkimise ja mitte juhiluba.

Oleme uurinud kõiki võimalusi, et sa ei pea!

Teine võimalus on teha avaldus, et teie juhiluba on kadunud / ära kaotas / varastatud teatud riigis, et me teame. Ükski teine ​​tõend, et olete isegi sooritanud on vajalik, just oma vandetõotus. Nad annab teile ajutine juhiluba, mida me saame siis saada tõlgitud ja vahetada ELi juhiluba.

Kuidas see välja

Mõned riigid juhiluba osakondade harjumus rääkida teiste ELi riikide, nii et keegi ei segaks, et kontrollida, kas juhiloa sa praegu vahetamiseks on isegi ehtne või mitte, see võiks olla 20 dollari võltsitud juhiluba kaardi ja keegi ei tea ega isegi hoolib. Aga me ei tegele mingit võlts juhiluba, seda saab ainult probleeme tekitada teile hiljem. Sõidu kinnitused täiesti kadunud, kui sul vahetada oma juhiloa teise riiki, mis annab teile puhta juhiluba. See on oma seaduslikku õigust olla üheski liikmesriigis ELi juhilubade, soovitavalt sa peaksid sõitma juhiluba, mis on väljastatud mõnes teises Euroopa Liidu riigis riiki olete elanud ja sõidu eest mitmel põhjusel. Number üks põhjus on muidugi nii, et see muutub palju raskemaks asutused teha püsiv rekord juhiluba ja sõidu ajalugu peaks sul süüdistuse juhtimise eest. Unustage peavalu ilmajäämist punkte oma juhiluba ja suurendada kindlustusmakseid!

Ida vastab lääne! Rumeenia Briti või poola prantsuse jms või muu kombinatsioon

Sample

Kuidas me seda teeme?

pärast tõlke, fotosid ja allkirja kaardi, oleme poolel teel ;-)

PHOTOS

Võta meiega nüüd!

meie oskused

Dokumendi hanke ained Euroopas.
Elamisluba, juhiluba, auto registreerimisdokumendid, Meil ​​on teie silmad ja kõrvad kaugel kohtades ....

Juhiluba
Elamislubade
Sõiduki registreerimine välismaal
Sisseränne dokumente

Võta meiega nüüd!

Võta meiega ühendust lisainformatsiooni [email protected]
Oleme asub Kesk-Euroopas